Kariera

 Rośniemy, ponieważ jesteśmy inni

DRICON Managing Consultants jest dynamicznie rozwijającą się firmą konsultingową. W przeciwieństwie do większości naszych konkurentów, mamy jasno określone założenia w doradztwie strategicznym. Naszą specjalizacją są takie dziedziny, jak internacjonalizacja, restrukturyzacja przedsiębiorstw oraz fuzje i przejęcia. Tym samym specjalizujemy się w dziedzinach, które są istotne dla przyszłości wszystkich branż. Wspólnie z naszymi klientami realizujemy nasze strategiczne rekomendacje w praktyce. Na tym opiera się nasz sukces.

W naszym zespole każdy ponosi odpowiedzialność

Nasi konsultanci nie są samotnymi wojownikami. Pracujemy w zespole. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć nadzwyczajne korzyści dla naszych klientów. Niezależnie od tego, czy Twoja pozycja w zespole to Junior Consultant czy Manager, w naszej firmie każdy członek zespołu ponosi odpowiedzialność za część wspólnego projektu. Naturalną kwestią w naszej pracy jest wzajemna pomoc i uczenie się od siebie nawzajem. Nasza praca opiera się na wspólnych wartościach i zasadach.

Zadowolenie z pracy i entuzjazm

Wszyscy spędzamy dużo czasu w pracy – czy to w biurze, w podróżach czy u klientów. Dlatego też praca musi sprawiać przyjemność i budzić entuzjazm. Tylko te czynniki prowadzą do wyjątkowych wyników i kreatywności. DRICON kładzie szczególny nacisk na pozytywną kulturę firmy. Jest dla nas ważne, że nasi pracownicy lubią dla nas pracować i że pozostaną z nami na długi czas. Stąd nasze coroczne imprezy integracyjne mają dla nas duże znaczenie.

Przyłącz się do nas i wzrastaj z nami

W DRICON możesz zacząć swoją karierę na różnych poziomach. To zależy od Twoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Jeśli jesteś absolwentem renomowanej uczelni, możesz zacząć z nami jako Junior Consultant. Jeśli posiadasz przynajmniej dwa lata doświadczenia, możesz zacząć pracę u nas na stanowisku Consultant. Następnym krokiem w Twojej karierze będzie stanowisko Senior Consultant. W ramach projektu jest on odpowiedzialny za pracę zespołu i budżet. Warunkiem objęcia stanowiska Senior Consultant jest przynajmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe. Kandydaci na wyższe stanowiska, takie jak Manager czy Managing Partner muszą dodatkowo posiadać zdolności rozwoju członków zespołu i rozwoju strategii dla klientów.

Formularz kontaktowy